رشته مهندسی پتروشیمی در کانادا

| Friday, May 25th, 2012 | Comments Off

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک در استان آلبرتاoil engineering

استان آلبرتا در کانادا به خاطر دارا بودن صنایع عظیم نفت و پتروشیمی مشهور بوده و یکی از ثروتمندترین استان های کانادا به شمار می رود. این استان دارای شرکت های بزرگ بین المللی در زمینه استخراج، تولید و خدمات نفت و پتروشیمی بوده و به همین دلیل تحصیل در رشته های شیمی، نفت و پتروشیمی درای بازار کار بسیار مناسبی در این استان می باشد.

دانشگاه پلی تکنیک آلبرتا یکی از بهترین دانشگاه های کانادا برای دانشجویان متقاضی تحصیل در رشته های مهندسی بویژه مهندسی شیمی، مهندسی پتروشیمی و مهندسی نفت است. این دانشگاه همچنین دارای دوره های کوتاه مدت مهندسی شیمی، مکانیک، عمران و غیره می باشد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این رشته ها اینست که بخشی از دوره تحصیل در این رشته ها بصورت عملی در شرکت های نفتی انجام می شود و بسیاری از دانشجویان پس از پایان تحصیل در همین شرکت ها مشغول به کار خواهند گردید.

بورسیه و کار دانشجویی

دانشجویان واجد شرایط می توانند از بورسیه، و کمک هزینه های تحصیلی و کار دانشجویی این دانشگاه نیز استفاده نمایند. علاقمندان به تحصیل در رشته های مرتبط شیمی، پتروشیمی، و نفت در سطوح مختلف دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی می توانند از خدمات پذیرش این شرکت استفاده نمایند.

هزینه تحصیل

هزینه تحصیل در این دانشگاه بین 5500 تا 9500 دلار در ترم می باشد

هزینه دوره زبان 5500 دلار در ترم است.

شرایط اخذ پذیرش در رشته های مهندسی پتروشیمی و نفت

  • معدل بالای 15 در مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی
  • معدل بالای 15 در دوره فوق دیپلم در یکی از رشته های فنی و یا مهندسی
  • مدرک زبان IELTS با نمره 6 یا بالاتر
  • متقاضیان در صورت نیاز بایستی دوره های اضافه زبان انگلیسی و یا پیش نیاز های دروس فنی و مهندسی را بگذرانند.

 

کسب اطلاعات بیشتر

 در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از دفاتر ما در تهران و یا تورنتوی کانادا از طریق ایمیل و یا تلفن تماس بگیرید. همچنین متقاضیان تحصیل در کانادا و یا آمریکا می توانند برای مشاوره و ارزیابی شرایط تحصیلی خود از طریق شماره تلفن های رایگان ما از ایران به کانادا تماس بگیرند.

 برای دسترسی به تلفن های تماس رایگان با کانادا برای مشاوره به این بخش مراجعه نمایید.

Comments are closed.