خدمات ما

 

متقاضی گرامی، مراحل قبول پرونده های دانشجویی و اخذ پذیرش و ویزا از سوی شرکت اسکای نت بصورت زیر انجام خواهد گرفت:

مرحله مشاوره، ارزیابی مدارک و قبول پرونده

پس از مطالعه اطلاعات مربوط به رشته تحصیلی، هزینه تحصیل و سایر شرایط تحصیل در وب سایت این شرکت فرم ارزیابی را با ارایه اطلاعات کامل تحصیلی و مدارک زبان تکمیل و ارسال نمایید. توجه کنید که شرایط متقاضی در زمان ارسال فرم ارزیابی می گردد. چنانچه مدرک زبان خود را هنوز دریافت نکرده اید شما در ارزیابی ما متقاضی بدون مدرک زبان محسوب خواهید شد. پس از دریافت تاییدیه و یا پس از مشاوره با نمایندگان اسکای نت، در صورت تمایل به استفاده از خدمات اسکای نت، مدارک تحصیلی خود را شامل ریز نمرات، و مدرک زبان و جی آر ای، جی مت (در صورتی که دارید) برای ما اسکن و ایمیل نمایید. مدارک شما ارزیابی کامل شده و در صورت قبولی پرونده شما، اطلاعات تکمیلی پذیرش و شرایط آن همراه با هزینه خدمت ما برای شما ارسال می گردد.

اخذ پذیرش

در صورت قبول پرونده توسط اسکای نت، اخذ پذیرش برای موکلین این شرکت تضمینی می باشد. در صورت عدم پذیرش، هزینه های اخذ شده مسترد خواهد گردید.

ویزای دانشجویی

جذب دانشجویی خارجی جزو اولویت های فرهنگی و اقتصادی کانادا و آمریکا می باشد و این دو کشور درامد بسیاری از راه جذب دانشجوی خارجی بدست می اورند. تسهیل صدور ویزا و ارایه امکانات تحصیلی و زندگی مناسب برای دانشجویان خارجی نیز دارای اهمیت زیادی در کانادا و آمریکا می باشد.

با این وجود اختیار صدور ویزای دانشجویی تنها در اختیار دولت می باشد و افسر بخش ویزای دانشجویی سفارت بر اساس مدارک پرونده مانند پذیرش، مدارک مالی، برنامه تحصیلی، سوالات مصاحبه (برای آمریکا)، و قوانین و برنامه ها ویزای دانشجویی صادر نماید. توجه داشته باشد که تضمین قبولی و یا رد ویزای دانشجویی کانادا و آمریکا از سوی هر موسسه غیر از سفارت و یا اداره مهاجرت جرم محسوب می گردد و ضمانت اجرایی ندارذ.
ویزای همراه برای خانواده
دانشجویان دارای پذیرش تحصیلی از کانادا و آمریکا می توانند برای اعضای خانواده نیز درخواست ویزای همراه نمایند. اخذ ویزا برای خانواده نیاز به ساپورت مالی بیشتری نسبت به افراد مجرد دارد. هزینه یک دانشجو در کانادا و آمریکا حدود 1000 دلار در ماه و هزینه زندگی هر عضو دیگر خانواده حدود 5 تا 7 هزار دلار در سال است.

کار هنگام تحصیل
پس از ورود به کانادا یا آمریکا دانشجویان می توانند در هنگام تحصیل تا 20 ساعات در هفته کار کنند. همسر متقاضی می تواند به طور تمام وقت کار کند. فرزندان دانشجویان نیز می توانند در کانادا و آمریکا تحصیل نمایند (با پرداخت هزینه بین 6 تا 14 هزار دلار در سال).

برای دریافت ویزای دانشجویی پرونده متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:

1. متقاضی بدون نیاز به کار و یا بورسیه قادر به پرداخت هزینه های خود و خانواده باشد
2. متقاضی تنها برای تحصیل به کانادا و یا آمریکا می رود.
3. متقاضی پس از اتمام تحصیل به کشور خود باز می گردد
4. متقاضی دارای سابقه منفی در سفارت کشورهای خارجی بویژه آمریکا و کانادا نباشد.

برای ویزای دانشجویی آمریکا متقاضی باید در مصاحبه سفارت شرکت کرده و به سوالات افسر سفارت پاسخ دهد. هدف سفارت از انجام مصاحبه اطمینان از درستی اطلاعات داخل پرونده و همچنین موارد ذکر شده در بالا می باشد. مدارک مورد نیاز در صورت درخواست به افسر سفارت ارایه می گردد. درخواست ویزای دانشجویی کانادا نیازی به مصاحبه ندارد و پرونده ویزا توسط اسکای نت به سفارت ارسال می گردد.

نکات مهمی که به دریافت ویزای دانشجویی کمک می کند
1. مقطع و رشته تحصیلی مناسب با سن، سابقه تحصیلی و سابقه کار باشد
2. امکان اخذ ویزا برای دوره زبان به تنهایی پایین است
3. مدارک مالی به طور مناسب تهیه و ارسال گردد. این مدارک مجموعه ای از مدارک مانند گواهی حساب بانکی، فیش حقوقی، اسناد ملکی، نامه کاری، مدارک مالی پدر و مادر و غیره می باشند که بستگی به شرایط متقاضی دارد.
4. مدارک و اطلاعات مناسبی مربوط به وابستگی مالی و عاطفی با کشور محل سکونت و برنامه متقاضی پس از پایان تحصیل ارایه گردد. اطلاعات می تواند در قالب برنامه تحصیلی (study plan) به سفارت داده شود (ویزای کانادا).

خدمات ویزای دانشجویی شرکت اسکای نت
1. انتخاب رشته و مقطع تحصیلی مناسب با توجه به شرایط متقاضی
2. مشاوره تهیه مدارک ویزا شامل مدارک مالی و خانوادگی
3. تضمین ارسال پرونده ویزا بطور کامل و بدون نقص
4. تضمین اعتبار دبیرستان، کالج و دانشگاه
5. تضمین اعتبار رشته تحصیلی
6. تهیه برنامه تحصیلی متقاضی برای ویزای کانادا
7. ارایه مشاوره و راهنمای مصاحبه برای ویزای آمریکا

مرحله عقد قرارداد
در این مرحله باید قراردادی بین متقاضی و شرکت اسکای نت منعقد گردد. این قرارداد وظایف شرکت اسکای نت و متقاضی را مشخص می نماید. وظایف شرکت اسکای نت در این قرارداد مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش و ارسال پرونده ویزای دانشجویی، راهنمای مصاحبه (برای ویزای آمریکا)، و برنامه تحصیلی (برای ویزای کانادا) می گردد. هزینه خدمات این شرکت در دو مرحله دریافت می گردد. پرداخت اول در هنگام امضای قرارداد و پرداخت دوم پس از اخذ پذیرش و در هنگام ارسال پرونده ویزای دانشجویی.
پرداخت هزینه ها از ایران به ریال معادل و توسط یک صرافی دارای قرارداد با اسکای نت انجام می گیرد. نحوه تماس با صرافی به متقاضی اعلام خواهد شد. هزینه های پذیرش و ویزا را همچنین می توانید به طور مستقیم به حساب اسکای نت در کانادا ارسال نمایید.

امضای قرارداد
پس از دریافت قرارداد صفحه دوم آن را امضا کرده و برای ما ایمیل نمایید. برای پرداخت قسط اول، با صرافی طرف قرارداد با اسکای نت در ایران تماس گرفته و مبلغ مورد نظر را به ریال پرداخت نمایید.

مرحله تهیه و ارسال مدارک
پس از عقد قرارداد و پرداخت هزینه اولیه، لیست مدارک مورد نیاز برای پذیرش، فرم ها، و دستورالعمل تکمیل پرونده پذیرش به صورت یک پکیج برای شما ارسال می گردد. برای اخذ ویزا، پکیج جداگانه ای شامل لیست مدارک ویزا همراه با سایر اطلاعات را نیز دریافت خواهید نمود. ابتدا فرم های پذیرش و مدارک پذیرش را آماده و برای ما ارسال نمایید. مدارک مربوط به ویزا را نیز کمک کمک آماده کرده و پی از اخذ پذیرش برای این شرکت ارسال نمایید.

اخذ پذیرش و ارسال پرونده ویزای دانشجویی

پس از اخذ پذیرش، متقاضی باید مدارک دریافت ویزای دانشجویی را برای اسکای نت ارسال نماید.

ویزای کانادا: اسکای نت پرونده ویزای دانشجویی را آماده و همراه مدارک برای سفارت کانادا ارسال می نماید.

ویزای آمریکا: اسکای نت پرونده متقاضی را به سفارت آمریکا در ارمنستان، امارات و یا ترکیه ارسال و وقت مصاحبه خواهد گرفت. متقاضی برای مصاحبه آماده می گردد و سپس مدارک پذیرش همراه با راهنمای مصاحبه و سایر اطلاعات به آدرس متقاضی پست خواهد گردید.